jindrich.saur.cz

Víkend 17. – 18. 06. 2006

O víkendu bude horko, tak s tím počítejte a vyberte si akci podle svého gusta.

Vyšehraní 2006
16.-12.06.2006, Praha
10 dnů hudby a divadla na třech scénách v nádherném prostředí NKP Vyšehrad. Novinkou tohoto ročníku jsou komorní představení v sále nově zrekonstruovaného Purkrabství.
Během celé přehlídky můžete navštívit 15 hudebních a 15 divadelních představení a další doprovodné programy.
Ceny v předprodeji se pohybují od 40 do 250 Kč .

Více: Vyšehraní


Den plný zábavy a sportu
17.06.2006, 11:00 – 19:00, Praha – OC Letňany
Na centrálním parkovišti „F“ OC Letňany a na pódiu u fontány je připraven bohatý program (skákací hrad, elektrický bizon, nafukovací hřiště pro fotbal, nafukovací fotbalová brána, skákací pirácká loď). Na akci vystoupí Petr Kotvald s tanečníky, Čejka band, Pussy – dívčí skupina, Marek Svitek (MS v Kick boxu), taneční skupina Silueta Praha, Vosičky dětem a další. Pro děti je připravena zmrzlima Algida zdrama.

Více: OC Letňany


Sony Ericsson on Air
18.06.2006, 14:00 – 22:00, Praha – Letenská pláň
Festival pod moderátorskou taktovkou ostříleného Leoše Mareše a Kateřiny Čepelíkové odstartuje Velká balónová soutěž, která nabízí hru o exkluzivní ceny.
Kolem druhé hodiny odpolední zahřmí na hlavním pódiu tamtamy v podání elitního bubenického seskupení Tam Tam Batucada. Poté spolek tanečníků Salsa Dance předvede Latino Dance show. Po třetí hodině odpolední zaplní Letnou hity slovenské skupiny Peha. Taneční škola Aisha zavede návštěvníky do tajů břišních a orientálních tanců. Pátá hodina přivítá na pódiu jednu z hlavních hvězd celé akce – Helenu Zeťovou. Ta je v poslední době přirovnávána k americké zpěvačce Anastacii. Poté zazní největší hity u nás dobře známe irské skupiny U2. O vlnu emocí a vzpomínek se postará U2 Desire Revival.
Ve 20.00, po moderovaném finále Velké balónové soutěže, slavnostním vyhlášení výsledků a Dance Fashion show, bude hlavní podium s velkoplošnou projekcí v rukách hlavní hvězdy celého programu – kapely Kryštof. Zpěvák a herec Richard Krajčo se svou partou premiérově představí nové skladby z připravované desky a na pódium přizve k mikrofonu svého zatím utajovaného hosta.
Kromě hudebního programu přináší Sony Ericsson On Air také adrenalinový zážitek. Návštěvníci si budou moci zdarma vyzkoušet powerskip, aerotrim nebo se se svými přáteli proletět v horkovzdušném balónu. Zároveň budou mít možnost vyzkoušet nová auta, ochutnat zajímavý koktejl nebo shlédnout ojedinělou freestyle exhibici na U-rampě. V té se představí držitel světového rekordu ve vertikálním výskoku na kole Michal Matys, mistr světa v BMX Jeny Valenta a mistr ČR v in-line Petr Manďák.
Doprava:
Tramvaj – linky 1, 8, 15, 25 a 26 do zastávky SPARTA
Metro – trasa A – Hradčanská, trasa C – Vltavská, poté tramvají
Auto – přímo až do místa konání Sony Ericsson On Air

Více: Sony Ericsson on Air


Pražská muzejní noc
17.06.2006, 19:00 – 01:00, Praha
netradiční noční prezentace kulturního dědictví, doplněná bohatým doprovodným programem – zůstalo zachováno. Třetí ročník muzejní noci nabízí návštěvu širokého spektra kulturních institucí – muzeí, galerií, kulturních památek, a další lokalit. Pražské muzejní noci se letos účastní 21 institucí a celkem 43 objektů, přičemž celá řada z nich prezentuje nové objekty či expozice.

Více: Muzejní noc


Lánské letní slavnosti
17.06.2006, 10:00 – 18:00, hotel Classic, Lány
Již třetí ročník Lánských letních slavností bude probíhat v příjemném prostředí prostředí hotelu Classic. Po celý den můžete navštívit řemeslný jarmark. K poslechu bude hrát kapela Třehusk ze Zadní Třebáně. Doprovodný program nabídne několik vystoupení šermýřské skupiny Armagedon, Berounských měšťanů, dále show s bičem mistra světa z r. 2003 Pavla Votápka, módní přehlídku netradičních modelů žáků školy s.p.o. Slunce Kačice, vystoupení oddílu sportovního aerobiku TJ Sokol Lány a kroužku stepu ZŠ Lány.

Více: Lány


Den otevřených dveří v ČNB
17.06.2006, 09:00, v budově ústředí v Praze 1, Na Příkopě 28.
Jedinečná příležitost nahlédnout do pracovny guvernéra, zasedací místnosti bankovní rady, klientské haly a Kongresového centra. Je také připravena výstava padělků českých korun a eura.
V průběhu návštěvy Vám bude k dispozici řada expertů ČNB a od 11.00 – 12.00 hodin bude ve velkém sále Kongresového centra na Vaše dotazy odpovídat guvernér ČNB.

Více: ČNB

Kategorie:   Sta(lo/ne) se