jindrich.saur.cz

Nechci slevu zadarmo

Slevové portály dnes počítáme na stovky. Každý z nich nabízí spoustu více či méně výhodných slev a spousta z nich nás o tom i informuje pravidelnými mailovými newslettery, abychom na ně náhodou nezapomněli. Naprostá většina nabídek se týká romantických pobytů a večeří, masáží a nejrůznějších typů zkrášlování těla jako účesy, modeláž nehtů a redukce tuku způsoby, které si někteří ani nedovedeme představit.

O tom, že není všechno zlato, co se třpytí, se můžeme přesvědčit na následujícím případu „výhodné“ nabídky „jedinečné nanopodložky v hodnotě 166 Kč“, která je se slevou nabízena za pouhých 39 Kč plus 69 Kč poštovné.

nanopodlozka-vetsi

 

Po počátečním nadšení, že tak skvělou „nano-věc“ lze pořídit za tak mrzký peníz, zkontrolujeme „jedinečnou nanopodložku“ na eBay. Ano, musíme holt slevit z „nanotechnologie“, protože takhle bychom to ve vyhledávání nenašli, ale zato do vyhledávacích kritérií přidáme možnost dodání do České republiky, platbu PayPalem, možnost koupit hned bez aukce a hlavně dopravu zdarma. Á voilá, je to tady.

 nanopodlozka-ebay-vetsi

 

Podložka objednána a zaplacena 21. 11. 2011. Dorazila 05. 12. 2011, tedy za dva týdny i v době předvánoční. Celkové náklady na jeden kus jsou 27,015 Kč. Sice jsem nákupem strávil asi o 10 minut času více, ale zase mě ráno nebudila paní pošťačka, abych jí zaplatil dobírku.

Kategorie:   Napsáno životem